Bahar Çatık Reklam Prodüksiyon

Neler Yapıyoruz?

baharcatik_webtasarım

Web Tasarım

Günümüz çağının tasarım çizgilerini yakalayan, her cihaz için uyumlu arayüzler geliştiriyoruz. Çoklu dil desteği sunup, size özel panel yazıyoruz.

baharcatik_kurumsal

Kurumsal Kimlik

Markanızın tanıtımı için en önemli nokta olan kimliğinizdir. Önce sizi tanıyoruz sonra işinizi tanıyoruz, bu süreçte birçok kez kahvaltıya çağırıyoruz. Sonrada gece gündüz çizim yapıyoruz.

baharcatik_animasyon

Animasyon / Modelleme

Kendinizi tanıtacağınız, reklam kampanyanızı yüreteceğiniz animasyonlar çiziyoruz. İstersenizde ürünlerinizin üç boyutlu modellerini çiziyoruz.

baharcatik_video

Video Prodüksiyon

Reklam filmi mi? Ürün tanıtım videoları mı? Genç ve dinamik ekibimizle hem kurguluyoruz hem eğleniyoruz.

baharcatik_marka

Marka / Patent / Tasarım

Fikir sermaye, patent tapudur! Marka & Patent konusunda çalışma ortaklığı yürüttüğümüz firmamızla, yarınlara daha sağlam adımlarla ilerlemenize yardımcı oluyoruz.

baharcatik_mobil

Mobil App.

Sektörel olarak işlem hacminizi geliştirmek adına size uygun çözümlerle Andorid ve iOS tabanlı mabil uygulamalar geliştiriyoruz.

baharcatik_fotograf

Fotoğraf Çekimi

İç ve dış mekanlar ve ürün guruplarınız için yüksek performansta çekim kalitesi sunmak adına, güncel ve isteklerimize cevap verebilen donanımlarımız ve dronelarımızla beraber hazırız.

baharcatik_sosyalmedya

Sosyal Medya Yönetmenliği

Firmanızın internet dünyasındaki en önemli yeri olan sosyal platformlarda yönetiyor, analizlerini yapıyor; marka tanıtımı ve satış hacminize destek oluyoruz.